Запитання – відповідь

На цій сторінці можна ознайомитися з питаннями клієнтів і відповідями на них наших менеджерів. Також Ви можете поставити своє запитання нашим фахівцям.


  Я згоден на обробку персональних даних

  06.02.2024

  Добрий вечір. Можливо зробити діагностику Мітсубісі паджеро вагон 2001р? Підключити до комп’ютера, скинути помилки.

  Відповідь:Так, звичайно допоможемо. Але спочатку потрібно записатися, бо працюємо за попереднім записом.
  05.02.2024 Данил

  Можна ж через програму зробити щоб авто їхало швидше? (славна інжектор)

  Відповідь:На жаль, не допоможемо.
  04.02.2024 Деніс

  Привіт sonata nf 2.4 бензин Ендоскопію двигуна можна у вас зробити? Яка ціна?

  Відповідь:Добрий час доби. ✅Діагностика двигуна комплекс - 2450 грн: - ендоскопія внутрішніх поверхонь ДВЗ, - перевірка пневмотестером, - перевірка компресії
  06.01.2024 Олег

  Ланос. Хотів би відрегулювати світло фар. У мене стоїть ксенон без лінз, це, напевно, проблемно?

  Відповідь:Регулювання світла фар можемо зробити. Якщо якісний ксенон з регулюванням проблем немає, а якщо ксенонова лампа не має пучка світла, то звичайно зробити не можна. При регулюванні світла, регулюється відбивач і напрямок пучка світла.
  14.11.2023

  Доброго дня, на коли орієнтовно можна записатися на покраску ауді, вона ціла вся просто напевно повністю перекрасити

  Відповідь:Доброго дня, працюємо за попереднім записом, на повну покраску  автомобіля є черга, тому, що для цього потрібно розбирати повністю авто. Робимо швидко та якісно, через свій смартфон, можете слідкувати за покраскою авто та виконанням робіт. Менеджер з Вами зв'яжеться і запише, на зручний для Вас час та день.
  13.11.2023 Сергій

  Доброго дня. В яку ціну перепідключити сигналізацію 2109 авто, трохи не правильно підключена, мені треба цю ж сигналізацію підключити правильно…

  Відповідь:Добрий день, можемо все зробити, працюємо за попереднім записом. з Вами зв'яжеться менеджер і запише Вас на зручний час.
  13.11.2023 Віталій

  Добрий день, робите перетяжку стелі на мерседес ML в чорний колір алькантара?

  Відповідь:Добрий день, так робимо. Необхідно, щоб Ви уточнили чи є люк. Якщо перетягувати стелю в чорний колір алькантара, треба перетягувати стелю, стійки, козирки.
  22.10.2023 Сергій

  Вітаю. Ремонт авто із США під ключ у вас можна зробити?

  Відповідь:Доброго дня, можемо і все зробимо. Маємо професійних майстрів та обладнання для здійснення якісного ремонту, підберемо запчастини по каталогах оригінальні і не оригінальні. Зробимо рихтувальні роботи, фарбування  авто, полірування авто, хімчистку,  перетяжку стелі, відновлення подушок безпеки, також відремонтуємо ходову частину та двигун. У нас можете зробити всі послуги по автомобілю.
  13.10.2023 Артем

  Ніссан максима а32.погано гріє пічка, допоможете?

  Відповідь:Добрий день, звісно допоможемо. Менеджер з Вами зв'яжеться і запише на зручний для Вас час. Працюємо за попереднім записом.
  13.10.2023 Сергій

  Добрий день. Коли можна під’їхати для діагностики по антикору?Хочу зробити антикорозійну обробку. Opel Astra H 2009. Для цього, як я розумію, потрібно глянути на обсяг роботи?

  Відповідь:Доброго дня. З Вами зв'яжеться менеджер, та запише. Так краще зробити діагностику днища, перед початком виконанням робіт. Буває таке, що потрібно виконати деякий ремонт, і тільки після цього робити антикорозійну обробку.