ПОСЛУГИ З КУЗОВНОГО РЕМОНТУ

Кузовний ремонт

Будь-які пошкодження на кузові автомобіля псують його зовнішній вигляд. І навіть дорога марка і модний колір не перекриють вм'ятину на боці або пошкоджений бампер.

Крім того, коли порушена цілісність машини, це кидає тінь на самого водія. Не сперечаємося, неприємна ситуація на дорозі може трапитися з кожним. І не завжди в ній винен сам власник пом'ятого авто.

Але спробуйте це довести поліції, яка дедалі частіше вас зупинятиме і вимагатиме документи для перевірки. Та й партнери по бізнесу, які оцінюють вас і за станом авто зокрема, можуть засумніватися у вашій надійності та твердому характері.

Кращий кузовний ремонт в нашому автосервісі

На СТО МіраКС зроблять кузовний ремонт максимально швидко і якісно. Ніхто не здогадається, що ви зачепили бампером іншу машину або що бурулька, яка зірвалася з даху будинку, прим'яла капот.

За допомогою професійного обладнання наші майстри дбайливо й акуратно відновлять геометрію авто, зроблять необхідні кузовні роботи та вирівняють всі вм'ятини.

Ремонт кузова після ДТП краще довірити нашим майстрам

Якщо ж раптом сталася неприємна ситуація, і ви стали учасником ДТП, не впадайте у відчай. Машина буде як нова після втручання наших фахівців.

Ми розуміємо, як прикипаєш до улюбленого автомобіля і як важко дивитися на погнутий бік, зім'ятий капот або вдавлене крило. Особливо, якщо немає можливості в даний момент купити новий. Тож зможемо повернути первозданний вигляд вашому улюбленцю та продовжити терміни його експлуатації на довгі роки.

Крім того, цілісне авто, без видимих пошкоджень, набагато простіше потім реалізувати на вторинному ринку. І навіть не доведеться сильно падати в ціні.

Чому не варто робити кузовний ремонт самостійно?

Тому що є ризик замість гладкої поверхні отримати ще більш пом'яту. Без професійного обладнання та знання всіх тонкощів кузовних робіт, можна домогтися зворотного ефекту. І ось уже замість невеликої вм'ятини - величезний залом, який ще більше псує зовнішній вигляд авто.

Наші майстри беруться за кузовний ремонт будь-якої складності. Тому, незалежно від тяжкості ДТП, завжди