Бронювання автомобілів у Запоріжжі

Бронювання скла автомобіля

Бронювання стекол і дзеркал авто захищає їх не тільки від відколів, а й від розтріскування. Чому це важливо?

По-перше, це може запобігти крадіжці. Розбити бокове скло з такою плівкою набагато складніше і потребує більше часу. Відповідно, у водія буде більше шансів встигнути зреагувати на сигналізацію.

По-друге, під час ДТП таке скло не розлетиться на осколки по всьому салону, а залишиться на плівці. Це допоможе захистити водія і пасажирів від додаткових травм.

Для бронювання скла в СТО МіраКС використовуються плівки LLumar також американського виробництва. Вони давно визнані автовласниками лідерами галузі. Прозорі і водночас міцні, плівки надійно захищають скло від випадкових ударів і навмисних пошкоджень. На фари і бічні дзеркала наноситься той самий матеріал, що і на кузов авто.

ЦІНИ:

У зв’язку зі змінами економічно-соціальних чинників, а також з перепадами курсу $, ціни на сайті не виставлені. Ви можете звернутися до менеджерів і Вам нададуть актуальну інформацію про ціни, наявність товарів або послуг.

Хочу поділиться відгуком.
Після купівлі нового автомобіля постало питання, де зробити захист кузова антигравійною плівкою?
Звертайтеся в Міракс, всі машини роблю тільки в цьому автосервісі. Плівка оригіналLlumar виберіть кілька варіантів плівки (товщина і що обклеїти).

Я вважаю це обов'язковим !!! Після багатьох років є досвід, плівка захистить: від відколів, подряпин гілок, хуліганів з цвяхом. А також збереже лакофарбове покриття при невеликих вм'ятинах.
На колишній машині втомилася ремонтувати відколи й робити полірування.
Задоволення не дешеве, але повірте воно цього варте.
Моя думка треба на кожній машині хоча б захищати капот, бампер, пороги, оскільки на них дітки завжди стають ніжками і під ручками відкриття дверей від нігтів завжди залишаються смужки.? ‍♀️
Думаю знає кожен, що фарбована деталь - це бита деталь. На нових авто на перших тисячах пробігу на капотах одразу з'являються сколи, з нашими дорогами на Україні. А це знижує вартість при продажу авто.

Олена Євсюкова 30.01.2020


    Я згоден на обробку персональних даних

    НАШІ РОБОТИ