Бронирование автомобилей в Запорожье

Бронювання кузова антигравійною плівкою

Надійний захист авто від дрібних сколів і подряпин – антигравійне бронювання. Сам процес полягає в покритті кузова спеціальною прогумованою плівкою. Вона розсіює удар і знижує вплив на лакофарбове покриття.

Стан доріг у Запоріжжі залишає бажати кращого. Часто на проїжджій частині трапляються дрібні камінчики, які можуть відскочити від коліс під час руху і зіпсувати респектабельний вигляд авто. Крім того, подряпини і відколи можуть виникнути при невеликих ДТП або, наприклад, якщо вашу машину зачепить недосвідчений водій під час паркування.

Зробити покриття зносостійким, продовжити життя лакофарбового покриття допоможе якраз бронювання автомобіля.

В СТО МіраКС для цих цілей використовується професійна плівка від американського виробника PPF CONTRAST.

У чому її переваги:

  • абсолютна прозорість – запорука невидимості покриття. Ніхто не помітить наявності плівки і зовнішній вигляд машини не буде зіпсований;
  • стійкість до зовнішніх чинників. Вона не боїться ні дощу, ні снігу, з легкістю витримує миття і полірування з використанням хімічних засобів різного ступеня агресивності;
  • пропускає ультрафіолетові промені. Це гарантує рівномірне вигоряння лакофарбового покриття авто;
  • простота встановлення. У нашому СТО є готові шаблони на більш ніж 1200 марок авто, починаючи з 1967 року випуску. Повне покриття займає близько трьох годин;
  • безпечне зняття. Плівку можна легко видалити з поверхні, при цьому фарба залишиться на місці і не залишиться липкого шару на поверхні. Авто буде як щойно з салону.

Найчастіше бронюють найбільш схильні до сколів і подряпин частини авто: капот, бампер, крила. Можна також покрити плівкою місця під ручками дверей і пороги.

Вартість бронювання автомобіля

Загальна вартість послуги залежить від обсягу робіт. Покриття окремих частин авто, природно, коштуватиме дешевше, ніж комплексна поклейка. Ціна буде також залежати від типу автомобіля і товщини матеріалу.

В СТО МіраКС ми підберемо найбільш вигідне рішення для кожного автовласника.

Хочу поділиться відгуком.
Після купівлі нового автомобіля постало питання, де зробити захист кузова антигравійною плівкою?
Звертайтеся в Міракс, всі машини роблю тільки в цьому автосервісі. Плівка оригіналLlumar виберіть кілька варіантів плівки (товщина і що обклеїти).

Я вважаю це обов'язковим !!! Після багатьох років є досвід, плівка захистить: від відколів, подряпин гілок, хуліганів з цвяхом. А також збереже лакофарбове покриття при невеликих вм'ятинах.
На колишній машині втомилася ремонтувати відколи й робити полірування.
Задоволення не дешеве, але повірте воно цього варте.
Моя думка треба на кожній машині хоча б захищати капот, бампер, пороги, оскільки на них дітки завжди стають ніжками і під ручками відкриття дверей від нігтів завжди залишаються смужки.? ‍♀️
Думаю знає кожен, що фарбована деталь - це бита деталь. На нових авто на перших тисячах пробігу на капотах одразу з'являються сколи, з нашими дорогами на Україні. А це знижує вартість при продажу авто.

Олена Євсюкова 30.01.2020


    Я згоден на обробку персональних даних

    НАШІ РОБОТИ